Služby

1. Projekt

Správný projekt je základ, na jehož základě dokážeme postavit vše podle Vašich představ. Ať je to nová stavba, rekonstrukce, plot či nová fasáda, projekt je základ. Proto spolupracujeme s několika projekčními kancelářemi, které dokáží projekt navrhnout tak, aby splňoval Vaše požadavky a my podle něj dokázali vše dobře postavit.

2. Příprava před stavbou

Před začátkem jakékoliv práce je třeba si správně připravit terén - často doslova. U nových staveb je potřeba terén zarovnat, před rekonstrukcí domu či bytu odstranit vše, co domů již nepatří, ale ve všech případech je třeba zajistit okolí a sestavit dobrý tým. A přesně to taky děláme!

3. Stavba

Samotný proces stavby je o pečlivosti a zručnosti. Do naší společnosti příjmáme jen takové řemeslníky, kteří jsou s naším způsobem práce obeznámení a splňují kritéria, která máme nastavená. Chceme, aby stavba proběhla hladce, a to jak ze strany komunikace mezi Vámi a společností, tak ze strany komunikace mezi řemeslníky.

4. Vítejte doma

Poslední fází je předání dokončené nemovitosti a všech dokumentů do Vašich rukou. Spokojený zákazník je ten důvod, proč toto děláme. Snažíme se Vám vyjít vstříc a postavit pro Vás domov, ve ktrém bude šťastní a spokojení. Protože jen tehdy jsme spokojení i my!

Máte zájem o některou z nabízených služeb?

Neváhejte a kontaktujte nás