Technologie

Chcete stavět snadno, rychle a ještě ušetřit prostor i náklady? Díky technologii SIP panelu přinášíme našim zákazníkům univerzální systém pro řešení konstrukcí stěn, stropů i střech různých typů staveb. Jedná se o velmi pevnou technologii s dlouhou životností. Jako základní konstrukční prvek používáme samonosný sendvičový panel. Panel se skládá ze dvou OSB desek a izolační výplně ze stabilizovaného samozhášivého polystyrenu EPS nebo Neoporu.

Díky výborným tepelně izolačním vlastnostem, jednoduchému a přitom vysoce variabilnímu použití ve všech fázích stavby, je vhodným systémem pro moderní stavbu rodinného domu na klíč. Více o výhodách systému se dočtete v sekci výhody.

Každé realizaci nového domu předchází návrh, u kterého je vhodné respektovat zásady a požadavky použitého stavebního systému. To mimo jiné zpřehlední návrh, zjednoduší montáž, a co je hlavní, využije maximálně všech možností, které daný systém nabízí. U SIP panelu tomu není jinak. Na našem webu se můžete inspirovat návrhy domů, ve většině případů však spíše vycházíme z navrhovaných dispozic domu a ty pak individualizujeme na míru Vašim požadavkům.