Výhody

Jaké konkrétní výhody Vám poskytne stavba rodinného domu na klíč pomocí technologie SIP panel a proč je vhodná právě pro Vás? Jakým způsobem šetří čas a náklady?

Nízké náklady

Nízká hmotnost a dokonalá tepelná izolace jsou úsporné pro výstavbu i provoz montované nízkoenergetické dřevostavby.

Větší prostor

Díky nižší tloušťce stěn u našeho řešení získáte až o 10% větší obytný prostor, při stejné dispozici, oproti klasické zděné výstavbě.

Možnost celoroční výstavby

Suchý proces umožňuje výstavbu v průběhu celého roku, šetří nejen celkovou hmotnost, tzn. náklady, ale i čas, bydlíte za pár měsíců..

Přesnost konstrukce

Celá konstrukce domu je na míru vyrobená v továrně, jednotlivé kusy jsou dovezeny a smontovány přímo na místě výstavby.

Energetická úspora

Výborné tepelně – technické vlastnosti systému našich nízkoenergetických dřevostaveb zaručují i nízké provozní náklady.

Individualizace domu

Každý dům je originál, Váš originál. Technickou dokumentaci se zvolenými úpravami vždy zpracujeme na míru Vašim individuálním požadavkům.

Pocit bezpečí

Celý systém podléhá a splňuje přísné protipožární normy. Materiály jsou odolné proti vlhkosti, vůči větru (až do 180 km/h) a oproti klasickým systémům i odolnější vůči zemětřesení.

Dlouhá životnost

Životnost dřevostavby je při správné údržbě a péči srovnatelná se stavbami z jiných materiálů, samozřejmě splňuje i patřičné zákonné a normové požadavky.

Udržitelnost

Stavba je v případě potřeby demontovatelná a 100% recyklovatelná, což představuje udržitelnost a minimální zátěž pro přírodu.